Fixtures

  • Time
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Comment
  • 19:00
  • Cobras
  •  
  • TK Vixens
  •   
  • 10:00
  • Cobras
  •  
  • St Josephs ninjas
  •   
  • 14:00
  • St Bridgets
  •  
  • Cobras
  •   
  • 11:00
  • Cobras
  •  
  • TK Bobcats
  •   
  • 19:30
  • St Colmans Flames
  •  
  • Cobras
  •   
  • 19:00
  • Gneeveguilla
  •  
  • Cobras
  •   
  • 12:00
  • Cobras
  •  
  • TK Bobcats
  •   
  • 11:00
  • Cobras
  •  
  • Glenbeigh Falcons
  •   
  • 14:00
  • Cobras
  •  
  • St Colmans
  •   
  • 13:00
  • KCYMS
  •  
  • Cobras
  •   
  • 19:00
  • Cobras
  •  
  • Rathmore Ravens
  •   
  • 18:15
  • Cobras
  •  
  • St Annes
  •   
  • 18:30
  • St Josephs
  •  
  • Cobras
  •   
  • 20:00
  • Rathmore Ravens
  •  
  • Cobras
  •   
  • 14:10
  • Kenmare Kestrels
  •  
  • Cobras
  •   
  • 16:00
  • St Josephs B
  •  
  • Cobras
  •   
  • 10:00
  • Cobras
  •  
  • St Pauls c
  •   
  • 11:00
  • Cobras
  •  
  • TK Vixens
  •   
  • 19:00
  • Cobras
  •  
  • TK Bobcats
  •   
  • 18:15
  • St Pauls B
  •  
  • Cobras
  •   
  • 18:00
  • Gneeveguilla
  •  
  • Cobras
  •   
  • 10:00
  • Cobras
  •  
  • St Marys Red
  •   
  • 19:15
  • Ballybunion Wildcats
  •  
  • Cobras
  •   
  • 18:15
  • Cobras
  •  
  • St Josephs
  •   
  • 12:00
  • Cobras
  •  
  • St Colmans Ravens
  •   
  • 10:00
  • Cobras
  •  
  • St Colmans Flames
  •   
  • 15:00
  • St Josephs tornadoes
  •  
  • Cobras
  •   
  • 19:00
  • Cobras
  •  
  • Tralee Tigers BC
  •   
  • 15:00
  • KCYMS
  •  
  • Cobras
  •   
  • 13:00
  • Cobras
  •  
  • St Pauls A
  •   
  • 18:15
  • Cobras
  •  
  • TK Bobcats
  •   
  • 18:45
  • St Pauls B
  •  
  • Cobras
  •   
  • 19:30
  • TK Vixens
  •  
  • Cobras
  •   
  • 11:00
  • Cobras
  •  
  • St Colmans Flames
  •   
  • 16:00
  • KCYMS
  •  
  • Cobras
  •   
  • 13:00
  • TK Cougars
  •  
  • Cobras
  •   
  • 20:00
  • Kenmare Kestrels
  •  
  • Cobras
  •   
  • 12:00
  • Cobras
  •  
  • Tralee Magic 2
  •   
  • 10:00
  • Cobras
  •  
  • TK Cougars
  •   
  • 12:00
  • St Marys
  •  
  • Cobras
  •   
  • 19:00
  • Cobras
  •  
  • Gneeveguilla
  •   


  • Time
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Comment
  • 19:00
  • St Annes
  • 30 0 48 0
  • Cobras
  •   
  • Venue: Farranfore Community Centre

    Scores

    St Annes:

    Cobras:
  • 19:00
  • St Brendans
  • 62 0 4 0
  • Cobras
  •   
  • Venue: Moyderwell School

    Scores

    St Brendans:

    Cobras:
  • 18:00
  • St Colmans Ravens
  • 51 0 33 0
  • Cobras
  •   
  • Venue: Nagle Rice CC Milltown

    Scores

    St Colmans Ravens:

    Cobras:
  • 10:00
  • Cobras
  • 14 0 38 0
  • Tralee Magic 1
  •   
  • Venue: Causeway Comp School

    Scores

    Cobras:

    Tralee Magic 1:
  • 19:00
  • St Colmans Flames
  • 10 0 19 0
  • Cobras
  •   
  • Venue: Nagle Rice CC Milltown

    Scores

    St Colmans Flames:

    Cobras:
  • 19:45
  • TK Bobcats
  • 52 0 24 0
  • Cobras
  •   
  • Venue: John Mitchells GAA Hall

    Scores

    TK Bobcats:

    Cobras:
  • 11:00
  • Cobras
  • 12 0 32 0
  • Gneeveguilla
  •   
  • Venue: Causeway Comp School

    Scores

    Cobras:

    Gneeveguilla:
  • 12:00
  • Cobras
  • 16 0 49 0
  • St Josephs A
  •   
  • Venue: Causeway Comp School

    Scores

    Cobras:

    St Josephs A:
  • 13:00
  • Cobras
  • 27 0 28 0
  • St Annes
  •   
  • Venue: Causeway Comp School

    Scores

    Cobras:

    St Annes:
  • 11:00
  • Cobras
  • 19 0 25 0
  • Tralee Magic 2
  •   
  • Venue: Causeway Comp School

    Scores

    Cobras:

    Tralee Magic 2:
  • 10:00
  • Cobras
  • 27 0 33 0
  • St Pauls c
  •   
  • Venue: Causeway Comp School

    Scores

    Cobras:

    St Pauls c:
  • 12:00
  • Cobras
  • 39 0 31 0
  • St Pauls B
  •   
  • Venue: Causeway Comp School

    Scores

    Cobras:

    St Pauls B:
  • 19:00
  • Cobras
  • 40 0 44 0
  • Ballybunion Wildcats
  •   
  • Venue: Causeway Comp School

    Scores

    Cobras:

    Ballybunion Wildcats:
  • 17:00
  • St Josephs
  • 52 0 47 0
  • Cobras
  •   
  • Venue: Duagh Sports Complex

    Scores

    St Josephs:

    Cobras:
  • 11:00
  • Cobras
  • 43 0 63 0
  • KCYMS
  •   
  • Venue: Causeway Comp School

    Scores

    Cobras:

    KCYMS:
  • 19:30
  • Tralee Tigers BC
  • 46 0 49 0
  • Cobras
  •   
  • Venue: Presentation Hall Tralee

    Scores

    Tralee Tigers BC:

    Cobras:
  • 11:30
  • Cobras
  • 44 0 25 0
  • Kenmare Kestrels
  •   
  • Venue: Lixnaw Community Centre

    Scores

    Cobras:

    Kenmare Kestrels:
  • 19:15
  • St Colmans Sparks
  • 31 0 46 0
  • Cobras
  •   
  • Venue: Nagle Rice CC Milltown

    Scores

    St Colmans Sparks:

    Cobras:
  • 17:15
  • TK Bobcats
  • 72 0 52 0
  • Cobras
  •   
  • Venue: John Mitchells GAA Hall

    Scores

    TK Bobcats:

    Cobras:
  • 18:00
  • St Brendans White
  • 24 0 23 0
  • Cobras
  •   
  • Venue: Moyderwell School

    Scores

    St Brendans White:

    Cobras:
  • 10:00
  • Cobras
  • 16 0 23 0
  • St Marys Red
  •   
  • Venue: Causeway Comp School

    Scores

    Cobras:

    St Marys Red:
  • 12:15
  • Cobras
  • 20 0 0 0
  • TK Cougars
  •   
  • Venue: Causeway Comp School

    Scores

    Cobras:

    TK Cougars:
  • 11:00
  • Cobras
  • 42 0 51 0
  • Kenmare Kestrels
  •   
  • Venue: Causeway Comp School

    Scores

    Cobras:

    Kenmare Kestrels:
  • 14:00
  • Cahersiveen
  • 16 0 35 0
  • Cobras
  •   
  • Venue: Colaiste na Sceilge

    Scores

    Cahersiveen:

    Cobras: